Mil för Mil - Behöver du eller din vän en barnvagn? Idag är dagen vi säger hejdå till barnvagn 2.0 inför slutspurten genom Sthlm. Därför kör vi nu en AUKTION på barnvagnen!!!
![Barnvagn Sveavagnen, röd, (butikspris: ca 10000:- inkl. moms) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka Barnvagn Sveavagnen, röd, (butikspris: ca 10000:- inkl. moms) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka](https://tovek-objectstorage.b-cdn.net/1154776-large.jpg)
Barnvagn Sveavagnen, röd, (butikspris: ca 10000:- inkl. moms) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
![Barnvagn, omkring sekelskiftet 1900. Längd: 110 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Barnvagn, omkring sekelskiftet 1900. Längd: 110 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7BD2021A1B-3E8C-4265-8450-4CC436181390%7D.jpg)
Barnvagn, omkring sekelskiftet 1900. Längd: 110 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
![Barnvagn, 1940-/50-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8145 Barnvagn, 1940-/50-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8145](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7BAFB50EB1-F08D-46FC-8E59-B38E2AEB921A%7D.jpg)
Barnvagn, 1940-/50-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8145
![Barnvagn Hauck Rapid 4 Plus Trio Set (0478) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka Barnvagn Hauck Rapid 4 Plus Trio Set (0478) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka](https://tovek-objectstorage.b-cdn.net/694385-large.jpg)
Barnvagn Hauck Rapid 4 Plus Trio Set (0478) - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
![Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7BF395C40F-E5C1-40F8-B6F0-68906F7A4DB1%7D.jpg)