översättare Röd belopp auctionet stolar fåtöljer spektrum Specifikation grafisk

STOLAR, 8 st, möjligen Åtvidaberg, 1900-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet

NIELS O. MÖLLER. STOL. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Windsor stolar och två fåtöljer (8). Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtöljer & Stolar i Sverige - Auctionet

Fåtölj, design: Artifort Stol Orange slice. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtölj, 1940-tal, (omklädd). Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning -

STOLAR, 4 st, furu, Carl Malmsten. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet |  Stolar, Fåtölj, Möbler

Klaravik Auktioner | Bord, stolar, fåtöljer m.m.

BØRGE MOGENSEN. 1914-1972, Stol J39, Danmark. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet | Stolar, Möbeldesign, Möbler

Fåtöljer i furu, Danmark, 1960-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Två fåtöljer/fåtöljer från 1950-talet. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet

Fåtöljer & Stolar på Auktionsmagasinet Vänersborg - Auctionet

FÅTÖLJ omkring 60/70-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtöljer & Stolar på Laholms Auktionskammare - Auctionet

FÅTÖLJ. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Klaravik Auktioner | Sittmöbler för kontor, 2 st fåtöljer, stolar, bord och  lampa

Fåtöljer & Stolar på Höörs Auktionshall - Auctionet

Fåtöljer & Stolar på Formstad Auktioner - Auctionet

Soffa samt stolar, Mörbylånga, Klaravik auktioner