Home

aldrig Stol Pilspets šachové juniorské turnaje prov Sätta ihop galning

TJ Spartak Vlašim » Blog Archive » Začínají Letní šachové Pardubice

Polofinále MČR juniorů – Šachový svaz Plzeňského kraje

Ve Žďáře nad Sázavou zahájili letní šachovou sezonu turnajem Open Vysočina  2019 | Vysočina-news.cz
Ve Žďáře nad Sázavou zahájili letní šachovou sezonu turnajem Open Vysočina 2019 | Vysočina-news.cz

Polofinále MČR juniorů/dorostenců a polofinále MČR juniorek/dorostenek 2022  – Krajský šachový svaz Vysočina
Polofinále MČR juniorů/dorostenců a polofinále MČR juniorek/dorostenek 2022 – Krajský šachový svaz Vysočina

V Brodě hráli mladí talentovaní šachisté - Havlíčkobrodský deník

Tradiční mikulášský šachový turnaj juniorů ve Žďáře vyhrál Ladislav Vojtěch  - Žďárský deník
Tradiční mikulášský šachový turnaj juniorů ve Žďáře vyhrál Ladislav Vojtěch - Žďárský deník

Krajský přebor juniorů 2022 - Šachový klub 64 Plzeň

O Pohár starosty města Písku | NSS.cz

Spoiler od mistra světa! V Jekatěrinburgu probíhá šachový turnaj, jeden z  posledních, který koronavir nenarušil | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Spoiler od mistra světa! V Jekatěrinburgu probíhá šachový turnaj, jeden z posledních, který koronavir nenarušil | Ostatní sporty | Lidovky.cz

MČR v rapid šachu juniorů a juniorek – drama až do posledního kola « Šachový  svaz České republiky
MČR v rapid šachu juniorů a juniorek – drama až do posledního kola « Šachový svaz České republiky

Turnaje
Turnaje

Tradiční Mikulášský šachový turnaj juniorů ve Žďáře vyhrál Ladislav Vojtěch  ml. z Velké Bíteše - NovinyVM.cz
Tradiční Mikulášský šachový turnaj juniorů ve Žďáře vyhrál Ladislav Vojtěch ml. z Velké Bíteše - NovinyVM.cz

MČ Praha 4: 4. ročník šachového turnaje O POHÁR STAROSTY PRAHY 4 na ZŠ  Jílovská (senioři vs. junioři)
MČ Praha 4: 4. ročník šachového turnaje O POHÁR STAROSTY PRAHY 4 na ZŠ Jílovská (senioři vs. junioři)